Gizlilik Politikası

BT Notları Gizlilik Politikası, btnotlari.com alan adı ve alt alan adları üzerinden sunulan tüm ürün ve hizmetlerini kullandığınızda kişisel bilgilerinizin nasıl ele alındığını anlatır. Btnotlari.com’a üyelik sürecinde verdiğiniz bilgiler de bu çerçevede değerlendirilir. Ek olarak, aşağıdakiler BT Notları’na özgü gizlilik eylemlerimizdir.

BT Notları bu belgede yer almamakla beraber, gizlilik politikası kapsamına giren diğer konularda üyelerin gizliliğini koruyacak yönde hareket etmeye çalışacağını iyi niyetle taahhüt etmektedir.

Kişisel bilgiler

BT Notları, kayıt olduğunuzda sizden e-posta adresiniz ve bir şifre de dâhil olmak üzere bazı kişisel bilgiler ister. Bu bilgiler, hesabınıza başka kişilerin ulaşmasını engellemek için istenmektedir. Dilerseniz, BT Notları hizmetlerini Facebook, Twitter gibi sosyal ağ hesaplarınız ile de kullanabilirsiniz.

BT Notları profilinizde ek bilgiler sağlayabilirsiniz. Avatar ya da doğum gününüz gibi bilgilerle profilinizi zenginleştirebilir, değişiklikler yaparak yönetebilirsiniz. Bu bilgilerinizin İçerik Politikası belgesinde belirtilen şartlara aykırı olması durumu haricinde profil alanınıza müdahale edilmeyecektir.

Kayıt sırasında sizden Türkiye içinde bulunduğunuz şehir bilgisi sizden istenmektedir. Bu bilgi, gelecekte BT Notları üzerinden yapılacak etkinlik, duyuru gibi süreçlerde, “izniniz dâhilinde” kullanılacaktır.

BT Notları’na sağladığınız kişisel parolalarınız, veritabanımızda gölgelenerek saklanmakta ve bu verilere kötü niyetli üçüncü kişilerin erişmesini engellemek için her türlü önlem alınmaktadır. BT Notları tüm önlemlere rağmen bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda sorumluluk kabul etmemektedir.

Reklam

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu reklam şirketleri ya da Google gibi arama motorları, İnternet alışkanlıklarınızı çerezler yoluyla takip ederek, ilginizi çekecek daha doğru ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir.

Kullanım

Btnotlari.com sunucuları, hizmetleri kullanımınızla ilgili sistemi ne zaman kullandığınız ve veri transferlerinizin boyut ve frekansları gibi bilgileri otomatik olarak kayıt eder ve saklar. BT Notları bu verileri hukuki gereklilikler ile Btnotlari.com’un güvenlik ve performans değerlendirmeleri ve bu değerlendirmeleri yapan üçüncü kişiler dışında kimseyle paylaşmayacaktır.

Seçenekleriniz

BT Notları’nda bulunan profil bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Gönderilerinizi istediğiniz zaman düzenleyebilir, taslakları kaydedebilir veya gönderilerinizi silebilirsiniz.